KONST / Litografier / Färglitografi 13669585
nr 1366 9585
Ragnar von Holten
(1934-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/85, daterad -77, bladets mått: 47x62 cm
Ragnar von Holten, född 1934 i Gleiwitz, Tyskland, svensk målare, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:00:41
100 kr
200 kr
Ragnar von Holten
Läs mer om Ragnar von Holten
Ragnar von Holten
Läs mer om Ragnar von Holten
nr 1366 9585
Ragnar von Holten
(1934-2009), Sverige
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 14 december 2020 |
Ragnar von Holten